Og som dåke ser er eg ikkje god på små pakkar, so her er det ganske mange store ting :) Måtte benke kalendaren opp til slutt for den hang på halv åtte :)
Og ikkje hugsar eg ka som er inni alle pakkane so vert like spennande for meg når ho kjem neste veke og skal opne ein for dagen :)
Her er eit ultralyd bilde av alien babyen vår :) Ein aktiv liten krabat :)
4 desember, og energien kjem snikande. Orkar meir, og begynner på 100 ting samtidig, men må kvile ganske ofte. Men sånn er det, har det ikkje travelt. (prøve eg innbille meg sjøl vertfall....)Ynskjer alle ein fin desember dag :)



3 kommentarer:
så rørende med ultralyd-bilde...
koselig kalender også...
klemmer og all lykke til fremover..
magny
Gratulerer så mye, detv a rhyggelige nyheter! Så kjekt å få fremskyndet terminen,-herlig! Regner med du mener pappaen ikke pappaene:-)Hehe... God helg videre, klem, Marianne
Så koselig å se ultralydbildet! Lykke til i ventetiden.
Ikke så lett å holde seg bare til små kalendergaver, så det kan lett bli litt tungt. Og utrolig hvor fort vi glemmer hva vi har pakket inn :)
Legg inn en kommentar